Bieganie

Bieganie to dziś, obok jazdy na rowerze, najpopularniejszy sport uprawiany przez Polaków.

Geocaching

Marzyliście w dzieciństwie o poszukiwaniu skarbów, niczym bohaterowie powieści Roberta L. Stevensona czy filmów o dzielnym Indianie Jonesie? Jeśli dodatkowo uważacie, że poszukiwanie może być ciekawsze niż sam skarb, to geocaching jest czymś dla was.

Jazda konna

Już ponad 7 tysięcy kilometrów tras konnych wyznaczyły Lasy Państwowe dla miłośników wypoczynku w siodle.

Narciarstwo biegowe

O ile skoki narciarskie to sport dla wyczynowców, to biegać na nartach może prawie każdy. A leśne ścieżki wydają się do tego wręcz stworzone.

Nordic walking

Nordic walking to prawdziwy fenomen, jeden z najpopularniejszych sportów w Polsce i Europie, młodszy niż większość osób go uprawiających.

Psie zaprzęgi

Błękitne niebo. Wzdłuż drogi stoją rzędy drzew w białych czapach. Spod płóz sanek, ciągniętych przez dwie pary puszystych psów, pryskają w górę kawałki zmrożonego śniegu. Człowiek stojący na sankach krzyczy w niezrozumiałym języku. To nie jest obrazek z dalekiej Laponii, ani ekranizacja książki Jacka Londona, ale coraz częstszy widok w naszym kraju.

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

"Jedno dziecko, jedno drzewo"

"Jedno dziecko, jedno drzewo"

„Jedno dziecko, jedno drzewo” – posadź z nami drzewo, które zostanie nazwane imieniem Twojego dziecka!

Spotkajmy się  28 września 2019 r. o godz. 9.00 przy placu zabaw Nadleśnictwa Brynek
ul. Grabowa 3, Brynek.

Zapraszamy do udziału w akcji wszystkich rodziców, których dzieci urodziły się w 2018 i 2019 roku. Każde drzewko posadzone przez Państwa zostanie opatrzone tabliczką z imieniem i rokiem narodzin Waszego dziecka. Uczestnicy otrzymają również pamiątkowy certyfikat.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej.
Zgłoszenia można przesłać na adres: krystyna.jagiello@katowice.lasy.gov.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu nadleśnictwa do 23 września br. Uczestnictwo w akcji jest bezpłatne.