Aktualności Aktualności

Kolejna edycja Świątecznych Gyszynków Radia Piekary za nami

Świąteczne Gyszynki to akcja prowadzona wspólnie przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Katowicach i Radio Piekary. W kilku miastach Śląska można było posłuchać kolęd, dowiedzieć się ciekawych rzeczy o lesie oraz wygrać choinkę i płytę, która została wydana w ramach akcji. Jest to płyta z kolędami w wykonaniu dziennikarzy Radia Piekary, śląskich artystów, a także Zespołu Sygnalistów Myśliwskich przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach.

 

Nadleśnictwo Brynek włączyło się w akcję i przygotowało świąteczne upominki w postaci stroików i choinek oraz quiz dotyczący śląskiej wiliji. W tym roku można było się z nami spotkać piątego dnia akcji w Intermarche MMG Centers Piekary Śląskie. Dziękujemy za zainteresowanie i cieszymy się, że nasze choinki umiliły Państwu świąteczny czas.

 

Jak się dowiedzieliśmy, dla wielu osób ten upominek był pierwszym naturalnym drzewkiem świątecznym. Mamy nadzieję, że naturalna choinka stanie się odtąd tradycją w kolejnych śląskich domach. Zawsze zachęcamy do wyboru ekologicznego drzewka, które jest w pełni biodegradowalne i nie obciąża środowiska


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Mapa lasów

Mapa lasów