Aktualności i wydarzenia Aktualności i wydarzenia

Powrót

Prawo jazdy kat. T dla uczniów ZSLiE w Brynku - kolejna edycja

Prawo jazdy kat. T dla uczniów ZSLiE w Brynku - kolejna edycja

W pakiecie uprawnień, których zdobycie umożliwia edukacja w Zespole Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku jest m.in. prawo jazdy kategorii „T”, zgodnie z aktualnie obowiązującą podstawą programową dla szkół leśnych.

 

Nadleśnictwo Brynek przeprowadza wymaganą prawem procedurę wyboru wykonawcy a następnie, na podstawie umowy zawartej z wyłonionym  profesjonalnym podmiotem, uczniowie klas trzecich objęci są badaniami lekarskimi, warunkującymi dopuszczenie do udziału w kursie oraz 30 godzinnym programem zajęć teoretycznych, zakończonych egzaminem wewnętrznym.

 

Ponadto każdy z młodych kursantów w czasie 20 godzin zajęć praktycznych, może opanować umiejętności praktyczne wymagane do zaliczenia z pozytywnym wynikiem egzaminu.

 

Bezpiecznie i wygodnie, na miejscu - w Szkole i na placu manewrowym zlokalizowanym w przypałacowym parku – bez potrzeby uciążliwych, czasochłonnych dojazdów – młodzi ludzie zdobywają umiejętności i mają szansę uzyskania dokumentu potwierdzającego te kwalifikacje.

 

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpocznie się  kolejna edycja kursu, w okresie od września 2018 r. do czerwca 2019 r. młodzi kandydaci na kierowców w zakresie uprawnień prawa jazdy kategorii „T” będą zdobywać umiejętności pod czujnym okiem instruktorów, korzystając z indywidualnych zestawów niezbędnych materiałów szkoleniowych oraz ubezpieczenia na okres szkolenia i jazd egzaminacyjnych.

 

Życzymy Młodzieży szybkich postępów w nauce, „sprawnych manewrów” oraz powodzenia na egzaminach!


Nadleśnictwa i inne

 

Sprzedaż

Sprzedaż

 

Mapa lasów

Mapa lasów